Przejdź do treści

Jak odzyskać komfort KIEDY JEST BARDZO GORĄCO?

Nie jesteś w stanie w pełni  funkcjonować kiedy temperatura przekracza 28 stopni?

Kiedy jest duszno i bezwietrznie stajesz się ospały i rozkojarzony? 

Problem rozgrzanych mieszkań i domów dotyczy coraz większej części społeczeństwa. Coraz cieplejsze lata i brak odpowiednich systemów w budynkach stanowią dyskomfort w miesiącach letnich dla coraz większej ilości osób. 

Czy ten problem dotknął Ciebie i nie wiesz jak sobie z nim poradzić?

Nie martw się mamy na to rozwiązanie.

Szybka i skuteczna instalacja urządzeń klimatyzacji sprawdzonych marek. 

Oferujemy duży wybór klimatyzatorów różnego typu: przenośne, konsolowe, podstropowe oraz ścienne split i multisplit, od najlepszych producentów na rynku. Nasi doradcy dobiorą odpowiedni model w zależności od kubatury pomieszczeń i Twojego budżetu.

Dzięki elementom sterującym, korzystanie z urządzeń zapewnia wygodę i energooszczędność. Estetyczny wygląd klimatyzatorów idealnie dopasuje się do wystroju Twojego domu.

Co zyskasz korzystając z naszej oferty?

Współpracujemy z czołowymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych

Zapewniamy szybki dobór urządzeń w różnych przedziałach cenowych

Posiadamy wykwalifikowane zespoły montażowe z wieloletnim doświadczeniem

Jesteśmy elastyczni co do terminów i godzin montażu

Oferujemy całodobowy serwis 7 dni w tygodniu

Jako doświadczeni i wykwalifikowani wykonawcy instalacji klimatyzacji, oferujemy usługi projektowania i montażu zarówno dla klienta indywidualnego jak i korporacji. Zapewniamy minimalną ingerencję w infrastrukturę w całym procesie instalacji. Dodatkowo oferujemy bieżące rozwiązania konserwacyjne i kompleksowe usługi serwisowe przez cały okres eksploatacji wszystkich oferowanych systemów.

Przygotowaliśmy dla Ciebie bonus:

Czas naszej promocji jest ograniczony. Dlatego nie zwlekaj z decyzją. Po wysłaniu  poniższego formularza zostanie wykonana bezpłatna wycena oraz ustalimy termin ewentualnej wizji lokalnej. 

Wartość promocji wynosi 10% zniżki od wartości całego zamówienia!

zainwestuj
w swój komfort

Do końca promocji pozostało:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dlaczego to jest dobra inwestycja?

Nowoczesna instalacja klimatyzacyjna pozwoli Ci cieszyć się przyjemnymi zdrowym powietrzem każdego dnia. Latem obniży zbyt wysoką temperaturę, a zimą skorzystasz z ekonomicznego ogrzewania.

Przez długi czas klimatyzacja była kojarzona z luksusem – dziś instalacje klimatyzacyjne są częścią wyposażenia domów, mieszkań i pomieszczeń biurowo-handlowych. Klimatyzator w mieszkaniu świetnie sprawdza się latem, ale także i wiosną. Posiada filtry, które zapewniają zdrowsze, a także czystsze powietrze. Instalacje klimatyzacyjne powinny być szczególnie docenione przez alergików.  

Jeśli nadal się wahasz, czytaj dalej

Ogólnodostępny asortyment rozwiązań klimatyzacyjnych spowodował, że nie jest on wyłącznie przeznaczony dla ludzi zamożnych. Jego eksploatacja nie wiąże się z wysokimi kosztami kojarzonymi z ubiegłych lat. Dodatkowo odpowiednio dopasowane urządzenie i jego właściwy montaż pozytywnie wpłyną na nasze zdrowie i nasz komfort.

Posiadamy dwa rodzaje klimatyzatorów. Są to klimatyzatory mobilne  oraz klimatyzatory typu split, czyli modele rozdzielone, które w zależności od miejsca montażu dostępne są w czterech wariantach: ścienne, podłogowo-sufitowe, kasetonowe oraz kanałowe-montowane głównie w obiektach przemysłowych. Tak więc, klimatyzatory typu split są idealne do zastosowania w instalacjach pełnowymiarowych, np. w domach jednorodzinnych. 

Wentylator, czyli przenośny wiatrak, porusza powietrze dając przyjemne poczucie chłodu, natomiast klimatyzator ochładza je nie stwarzając przy tym przeciągów. Dlatego montaż klimatyzacji nie wyklucza używania również wentylatora. Należy jednak pamiętać, aby nie używać tych urządzeń w tym samym czasie, ponieważ napływ dodatkowego gorącego powietrza znacznie wpłynie na koszty eksploatacyjne. 

Wybierając urządzenie, należy dobrze zapoznać się z charakterystyką jego parametrów. Od nich bowiem zależy zarówno zgodność instalacji z wymogami ekologicznymi, jak też jej efektywność. Zasada działania klimatyzatora polega na odparowaniu czynnika chłodniczego przy wykorzystaniu zysków ciepła z pomieszczenia. Z racji negatywnego wpływu na warstwę ozonową atmosfery w systemach klimatyzacyjnych zakazano użycia czynnika R22, w zamian wprowadzając do obiegu czynniki R407C oraz R410A. 

OPINIE Naszych klientów

Witam Panie Andrzeju, przed tygodniem montowała Pana ekipa dwa klimatyzatory w moim domu. Chciałabym serdecznie podziękować za szybkość i zachowanie czystości. Klima działa wspaniale. To jest nowa jakość w moim życiu. Dziękuję i do  usłyszenia przy pierwszym serwisie.

Andrzej Waszczak – Warszawa

Dzień dobry. Na każdym etapie było bardzo profesjonalnie. Od pierwszego kontaktu z Panem Rafałem, aż do finalnego montażu. Nie spodziewałem się, że sam montaż przebiegł tak niezauważanie. Będę polecać Pana firmę moim znajomym. Raz jeszcze dziękuję.

Agnieszka Włodek – Radzymin

 

Dobry wieczór. Proszę podziękować ekipie za profesjonale podejście do tematu. Było szybko i skutecznie. Klima działa i tak właśnie miało być. Dziękuję!

Joanna Kwiatkowska – Płońsk

Super, super. Klima działa pięknie. Chciałem napisać zimno. Wszystko przebiegło bez najmniejszych zakłóceń.  Proszę przekazać Panu Andrzejowi, że za zachowanie super porządku moja żona szczególnie dziękuje.

Robert Szostak – Warszawa

oto najczęściej zadawane pytania

To jest uwarunkowane sposobem korzystania z urządzenia. Należy pamiętać, że optymalna temperatura wynosi 22-24*C. Ustawienie niższych wartości po pierwsze mija się z celem, a po drugie może spowodować zbyt mocne wyziębienie powietrza co może powodować właśnie stany przeziębieniowe. 

Tak. Serwis powinien odbywać się każdego roku po sezonie letnim. 

Jeżeli instalacja została wykonana poprawnie, nie ma takiej potrzeby. 

W zależności od rodzaju klimatyzatora, temperatury na zewnątrz i wewnątrz oraz wielkości pomieszczenia, w którym jest zainstalowana klimatyzacja należy przyjąć, że klimatyzacja z 1kW prądu uzyskuje od 2,5kW do 3,5kW ciepła, co jest bardzo konkurencyjne cenowo z ogrzewaniem gazowym, olejem opałowym i zdecydowanie ekonomiczniejsze niż ogrzewanie elektryczne.

Średni czas montażu zajmuje od 6 do 10 godzin. Ostateczny czas montażu zostanie podany po dokładnej wizji lokalnej. 

Przy pomocy zmiotki należy przeczyścić lamele skraplacza. Szczególnie ważne jest to wiosną kiedy kwitną np. topole, ponieważ pyłki potrafią skutecznie pokryć skraplacz co skutkuje zmniejszaniem przepływu powietrza. 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania nasi konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji.

skorzystaj z naszej promocji

Twoje zgłoszenie nie stanowi deklaracji podpisania umowy, a jedynie rozpoczyna proces konsultacji i gwarancje rezerwacji promocji.