Przejdź do treści

FIRST PFM

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIĄ

Działamy na rynku od prawie 10 lat, zatrudniamy około 100 pracowników. Nasza kadra menedżerska posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Bogate doświadczenie zespołu wsparte jest wiedzą zdobytą w trakcie realizowania ponad 1000 projektów.

Posiadamy w pełni wyposażone własne serwisy mobilne, działające na terenie całego kraju 24h. Obsługujemy już ponad 800 obiektów w Polsce o łącznej powierzchni ponad 1.000.000 m2. Dysponujemy własnym Contact Center, czynnym całą dobę oraz specjalistycznym software’m Syenbi IFM – do zarządzania obsługą techniczną, w tym zgłoszeniami awaryjnymi.

Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem usługami i procesami wewnętrznymi w celu zapewnienia optymalnego środowiska dla procesu głównego klienta tj. „core business”.

Kompleksowo realizujemy instalacje sanitarne, instalacje wentylacji i klimatyzacji, instalacje gazowe, instalacje przeciwpożarowe, instalacje wodno-kanalizacyjne, instalacje elektryczne, instalacje grzewcze, bramy i szlabany, systemy oddymiania, a także doradztwo techniczne. 

First PFM - nasze przewagi

Kompleksowa obsługa techniczna obiektów realizowana w oparciu o stacjonarne oraz mobilne zespoły serwisantów i techników.

Instalacja i serwis instalacji elektrycznych, sanitarnych, gazowych, klimatyzacyjnych, przeciwpożarowych, grzewczych.

Doradztwo w zakresie efektywnego gospodarowania nieruchomościami, związanymi z nimi usługami infrastrukturalnymi i podatkami.

Usługi ogólnobudowlane: konstrukcje stalowe, drewniane i wylewki. Wykonywane prace oceniane są jako trwałe i estetyczne.

Co nas wyróżnia?

Rozliczenia typu „success fee” – zapłata za uzyskane efekty finansowe i/lub jakościowe nowo wdrożonych rozwiązań.

Wsparcie procesów biznesowych, zakres usług dopasowany indywidualnie do specyfiki oraz potrzeb i Państwa firmy.

Redukcja kosztów dzięki optymalnemu doborowi dostawców oraz ujednolicenie standardów dostarczanych usług.

Bezpieczeństwo dostarczanych usług oraz specjalistyczne narzędzia IT do zarządzania procesem on-line.

Wykwalifikowana kadra facility management

Nasz zespół to dobrze wykwalifikowana kadra menedżerów, specjalistów i techników z branży Facility Management i Property Management.

Kontrola jakości

Stale monitorujemy i podnosimy jakość oferowanych przez nas usług, pracujemy zgodnie ze standardami jakości SLA. Nowo powstały Dział Jakości Obsługi Klienta opracowuje i wprowadza Standardy Jakości Obsługi Klienta oraz raporty dotyczące terminowości.

Grupy mobilne

Posiadamy w pełni wyposażone własne serwisy mobilne działające na terenie całego kraju 24h. Obsługujemy już ponad 800 obiektów w Polsce.

Zadowoleni Klienci First PFM

Nasi Klienci cenią nasze zaangażowanie, sumienność oraz szybki czas reakcji na zgłoszenia.

Kompleksowa obsługa obiektów

Posiadamy własne Contact Center czynne całą dobę oraz specjalistyczny software SYENBI IFM - do zarządzania obsługą techniczną w tym zgłoszeniami awaryjnymi.

Redukcja kosztów utrzymania obiektów

Redukujemy koszty utrzymania obiektów poprzez optymalny dobór dostawców i ujednolicenie standardów dostarczanych usług.

FIRST-PFM