ZARZĄDZANIE OBIEKTAMI

Nowoczesny

Facility Management

Facility Management jest procesem, który obejmuje szereg dyscyplin. Zapewnia funkcjonalność budynku i jego otoczenia poprzez integrację ludzi, miejsca, procesów oraz technologii.

Obsługa obiektów

Kompleksowa obsługa techniczna obiektów realizowana w oparciu o nasze stacjonarne oraz mobilne zespoły serwisantów i wykwalifikowanych techników.

Instalacje

Instalacja i serwis instalacji elektrycznych, sanitarnych, gazowych, klimatyzacyjnych, przeciwpożarowych, grzewczych.

Doradztwo FM

Optymalizacja kosztów na etapie przygotowania inwestycji, koordynowania realizacji inwestycji oraz jej rozliczenia.

Usługi ogólnobudowlane

Usługi ogólnobudowlane w tym realizacje fit-outów, przebudów, remontów. Nasze prace są oceniane przez naszych Klientów jako trwałe i estetyczne.

facility management

Zarządzanie infrastrukturą

Zarządzanie infrastrukturą budynku to najtrudniejsze i najkosztowniejsze zadanie, przed którym staje każdy właściciel budynku. Dlatego też coraz częściej wielu z nich zleca kompleksową obsługę techniczną i administracyjną firmom zewnętrznym. First PFM zajmuje się facility managmentem od prawie 10 lat. Gwarantujemy wysoki poziom usług, bezpieczeństwo i serwis 24 h. Dzięki zdobytej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu oferujemy profesjonalne rozwiązania, które pozwolą na znaczącą obniżkę kosztów utrzymania budynków.

Dariusz Tahery, CEO

facility-management

„Największym liderem niekoniecznie jest ten, który robi największe rzeczy. Największym liderem jest ten, który prowadzi ludzi do robienia największych rzeczy.”

Ronald Reagan

0
Ilość obiektów
0
Powierzchnia
0 0
Klienci