Przejdź do treści

Klimatyzacja do domu

Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną wycenę klimatyzacji.

Jako doświadczeni i wykwalifikowani wykonawcy instalacji klimatyzacji, oferujemy usługi projektowania i montażu zarówno dla klienta indywidualnego jak i korporacji. Zapewniamy minimalną ingerencję w infrastrukturę w całym procesie instalacji. Dodatkowo oferujemy bieżące rozwiązania konserwacyjne i kompleksowe usługi serwisowe przez cały okres eksploatacji wszystkich oferowanych systemów.

 

Szybka i skuteczna instalacja urządzeń klimatyzacji sprawdzonych marek. 

Oferujemy duży wybór klimatyzatorów różnego typu: przenośne, konsolowe, podstropowe oraz ścienne split i multisplit, od najlepszych producentów na rynku. Nasi doradcy dobiorą odpowiedni model w zależności od kubatury pomieszczeń i Twojego budżetu.

Dzięki elementom sterującym, korzystanie z urządzeń zapewnia wygodę i energooszczędność. Estetyczny wygląd klimatyzatorów idealnie dopasuje się do wystroju Twojego domu.

klimatyzacja-do-domu

Serwis klimatyzacji

Mamy doświadczonych inżynierów odpowiedzialnych za montaż, konserwację, serwis oraz naprawy klimatyzacji pracujących na terenie całego kraju. 

Oferujemy również kompleksową usługę planowej konserwacji, dlatego tak wiele  firm polega na nas w zakresie serwisowania i konserwacji swoich systemów klimatyzacji. Doradzimy również jak osiągnąć znaczne oszczędności w kosztach eksploatacji oraz uniknąć niepotrzebnych napraw i awarii.

Jak wybrać klimatyzator

Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego systemu klimatyzacji do danego zastosowania. Niezwykle ważne jest upewnienie się, że urządzenia są przystosowane do wielkości pomieszczeń przeznaczonych do schłodzenia. Oferujemy bezpłatną ankietę na temat wszystkich potencjalnych instalacji. Nasi eksperci przeprowadzą Cię przez wszystkie dostępne opcje i pokażą Ci materiały producentów, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z estetyki oraz ceny.

Najczęściej zadawane pytania

To jest uwarunkowane sposobem korzystania z urządzenia. Należy pamiętać, że optymalna temperatura wynosi 22-24*C. Ustawienie niższych wartości po pierwsze mija się z celem, a po drugie może spowodować zbyt mocne wyziębienie powietrza co może powodować właśnie stany przeziębieniowe. 

Tak. Serwis powinien odbywać się każdego roku po sezonie letnim. 

Jeżeli instalacja została wykonana poprawnie, nie ma takiej potrzeby. 

W zależności od rodzaju klimatyzatora, temperatury na zewnątrz i wewnątrz oraz wielkości pomieszczenia, w którym jest zainstalowana klimatyzacja należy przyjąć, że klimatyzacja z 1kW prądu uzyskuje od 2,5kW do 3,5kW ciepła, co jest bardzo konkurencyjne cenowo z ogrzewaniem gazowym, olejem opałowym i zdecydowanie ekonomiczniejsze niż ogrzewanie elektryczne.

Średni czas montażu zajmuje od 6 do 10 godzin. Ostateczny czas montażu zostanie podany po dokładnej wizji lokalnej. 

Przy pomocy zmiotki należy przeczyścić lamele skraplacza. Szczególnie ważne jest to wiosną kiedy kwitną np. topole, ponieważ pyłki potrafią skutecznie pokryć skraplacz co skutkuje zmniejszaniem przepływu powietrza. 

Dlaczego klimatyzacja to dobra inwestycja?

Nowoczesna instalacja klimatyzacyjna pozwoli Ci cieszyć się przyjemnymi zdrowym powietrzem każdego dnia. Latem obniży zbyt wysoką temperaturę, a zimą skorzystasz z ekonomicznego ogrzewania.

Przez długi czas klimatyzacja była kojarzona z luksusem – dziś instalacje klimatyzacyjne są częścią wyposażenia domów, mieszkań i pomieszczeń biurowo-handlowych. Klimatyzator w mieszkaniu świetnie sprawdza się latem, ale także i wiosną. Posiada filtry, które zapewniają zdrowsze, a także czystsze powietrze. Instalacje klimatyzacyjne powinny być szczególnie docenione przez alergików.  

Opinie naszych klientów

Witam Panie Andrzeju, przed tygodniem montowała Pana ekipa dwa klimatyzatory w moim domu. Chciałabym serdecznie podziękować za szybkość i zachowanie czystości. Klima działa wspaniale. To jest nowa jakość w moim życiu. Dziękuję i do  usłyszenia przy pierwszym serwisie.

Andrzej Waszczak – Warszawa

Dzień dobry. Na każdym etapie było bardzo profesjonalnie. Od pierwszego kontaktu z Panem Rafałem, aż do finalnego montażu. Nie spodziewałem się, że sam montaż przebiegł tak niezauważanie. Będę polecać Pana firmę moim znajomym. Raz jeszcze dziękuję.

Agnieszka Włodek – Radzymin

 

Dobry wieczór. Proszę podziękować ekipie za profesjonale podejście do tematu. Było szybko i skutecznie. Klima działa i tak właśnie miało być. Dziękuję!

Joanna Kwiatkowska – Płońsk

Super, super. Klima działa pięknie. Chciałem napisać zimno. Wszystko przebiegło bez najmniejszych zakłóceń.  Proszę przekazać Panu Andrzejowi, że za zachowanie super porządku moja żona szczególnie dziękuje.

Robert Szostak – Warszawa