Kompleksowa obsługa techniczna

s

Całodobowe pogotowie techniczne

Przeglądy Techniczne i Konserwacje

obsługa techniczna A obsługa techniczna B obsługa techniczna C

Nowoczesny Facility Managment

"Facility Management jest dziedziną, która obejmuje szereg dyscyplin. Zapewnia funkcjonalność budynku i jego otoczenia poprzez integrację ludzi, miejsca, procesów oraz technologii".

Zarządzanie infrastukturą budynku to najtrudniejsze i najkosztowniejsze zadanie, przed którym staje każdy właściciel budynku.

Dlatego też coraz częściej wielu z nich zleca kompleksową obsługę techniczną i administracyjną firmom zewnętrznym. Jesteśmy firmą, która zajmuje się tym od prawie 10 lat. Gwarantujemy wysoki poziom usług, bezpieczeństwo i serwis 24 h. Dzięki zdobytej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu oferujemy profesjonalne rozwiązania, które pozwolą na znaczącą obniżkę kosztów utrzymania budynków.

Nasze specjalizacje

obsługa techniczna

Kompleksowa obsługa techniczna obiektów realizowana w oparciu o stacjonarne oraz mobilne zespoły serwisantów i techników.

instalacje i serwis

Instalacja i serwis instalacji elektrycznych, sanitarnych, gazowych, klimatyzacyjnych, przeciwpożarowych, grzewczych oraz oddymiania.

doradztwo zarządzania nieruchomościami

Doradztwo w zakresie efektywnego gospodarowania nieruchomościami, związanymi z nimi usługami infrastrukturalnymi oraz podatkami.

usługi ogólnobudowlane

Usługi ogólnobudowlane w tym konstrukcje stalowe, drewniane i wylewki. Dbamy o wysoki poziom usług: prace wykonywane przez First PFM są oceniane przez naszych Klientów jako trwałe i estetyczne.

Wykwalifikowana kadra

Nasz zespół to dobrze wykwalifikowana kadra menedżerów, specjalistów i techników z branży Facility Management i Property Management.

Kontrola jakości

Stale monitorujemy i podnosimy jakość oferowanych przez nas usług, pracujemy zgodnie ze standardami jakości SLA. Nowo powstały Dział Jakości Obsługi Klienta opracowuje i wprowadza Standardy Jakości Obsługi Klienta oraz raporty dotyczące terminowości.

Grupy mobilne

Posiadamy w pełni wyposażone własne serwisy mobilne działające na terenie całego kraju 24h. Obsługujemy już ponad 800 obiektów w Polsce.

Zadowoleni klienci

Nasi Klienci cenią nasze zaangażowanie, sumienność oraz szybki czas reakcji na zgłoszenia.

Kompleksowa obsługa

Posiadamy własne Contact Center czynne całą dobę oraz specjalistyczny software SYENBI FM - do zarządzania obsługą techniczną w tym zgłoszeniami awaryjnymi.

Redukcja kosztów

Redukujemy koszty utrzymania obiektów poprzez optymalny dobór dostawców i ujednolicenie standardów dostarczanych usług.

Co nas wyróżnia

Otwartość

Rozliczenia typu „success fee” - zapłata za uzyskane efekty finansowe i/lub jakościowe nowo wdrożonych rozwiązań.

Elastyczność

Wsparcie procesów biznesowych, zakres usług dopasowany indywidualnie do specyfiki oraz potrzeb i Państwa firmy.

Innowacyjność

Redukcja kosztów dzięki optymalnemu doborowi dostawców oraz ujednolicenie standardów dostarczanych usług.

Nowoczesność

Bezpieczeństwo dostarczanych usług oraz specjalistyczne narzędzia IT do zarządzania procesem on-line.

Obsługujemy ponad 800 obiektów o powierzchni ponad 1.000.000 m2

Nasi eksperci

Kadra First PFM to najlepsi specjaliści z różnych dziedzin Facility Management i Property Management. Nasi menedżerowie posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Zapewniamy swoim Klientom profesjonalizm we wszystkich realizowanych zadaniach. Nasze zespoły techniczne wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt, a ich kwalifikacje potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami.

Dariusz Tahery, Prezes Zarządu First PFM

Nasza recepta na sukces to pełne zrozumienie i spełnienie potrzeb każdego z naszych Klientów. Dlatego w firmie do swoich usługobiorców podchodzimy indywidualnie i priorytetowo. Dzięki wykorzystaniu grup mobilnych możemy natychmiast reagować na każde zgłoszenie. Działamy szybko i skutecznie. Wiemy jak redukować koszty zachowując jednocześnie standard usług na najwyższym poziomie.

Krzysztof Siwiecki, Dyrektor Handlowy

  • Logo First PFM małe
  • Logo Nowoczesna Technika First PFM
  • Logo Syenbi