Dynamiczny rozwój

Działamy na rynku od prawie 10 lat, zatrudniamy około 100 pracowników. Nasza kadra menedżerska posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Bogate doświadczenie zespołu wsparte jest wiedzą zdobytą w trakcie realizowania ponad 1000 projektów.


Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie i stale poprawia wskaźniki - rok do roku

Posiadamy w pełni wyposażone własne serwisy mobilne, działające na terenie całego kraju 24h. Obsługujemy już ponad 800 obiektów w Polsce o łącznej powierzchni ponad 1.000.000 m2. Dysponujemy własnym Contact Center, czynnym całą dobę oraz specjalistycznym software'm Syenbi FM - do zarządzania obsługą techniczną, w tym zgłoszeniami awaryjnymi.

Zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem usługami i procesami wewnętrznymi w celu zapewnienia optymalnego środowiska dla procesu głównego Klienta tj. „core business”.

 1. FM
  Facility Management

  Sprawujemy szeroko pojętą opiekę nad budynkami. W szczególności zajmujemy się obniżaniem kosztów ich utrzymania, podnoszeniem jakości oferowanych w nich usług podnoszeniem ich wartości rynkowej.

 2. PM
  Property Management

  Zatrudniamy licencjonowanych zarządców nieruchomości, którzy prowadzą i nadzorują bieżącą obsługę obiektów. Planują krótko- i długookresowe cele oraz sposoby ich realizacji, aby zachować nieruchomości w jak najlepszym stanie.

 3. CO
  Consulting

  Doradzamy w zakresie efektywnego zarządzania nieruchomościami oraz związanymi z tymi usługami infrastrukturalnymi. Redukujemy koszty prowadzenia biznesu, a także doradzamy w kwestiach związanych z opłatami i podatkami.

Nowoczesna Technika

Elastyczne zarządzanie

Nasz model biznesowy jest zaprojektowany tak, aby zapewnić kompleksową, płynną i elastyczną obsługę wszystkich obiektów i powiązanych urządzeń.

Standardy jakościowe SLA

Gwarantujemy, że jakość świadczonych przez First PFM usług jest zgodna z istotnymi dla Klientów parametrami jakościowymi określonymi w umowie SLA.

Systematyczne raportowanie

Nasi Klienci otrzymują systematyczne raporty na podstawie danych zebranych w trakcie audytów oraz zestawienia generowane z naszego systemu do przetwarzania zgłoszeń.

Coroczny benchmarking

Porównujemy procesy i praktyki stosowane przez naszą firmę z regułami stosowanymi w branży. Wyniki analizy służą nam jako podstawa doskonalenia usług w First PFM.

Potrafimy integrować wiedzę
i doświadczenie z wielu obszarów gospodarowania

Kadra menedżerska

Dariusz
Tahery

Prezes Zarządu Posiada od kilkunastu lat doświadczenie w branży FM.

Krzysztof
Siwiecki

Dyrektor Handlowy Zarządza pionem handlowym od marca 2017 roku.

Marcin
Wawrzkiewicz

Dyrektor Operacyjny Zarządza pionem operacyjnym od listopada 2019 roku.

Adam
Rabiak

Główny Specjalista ds. IT Zarządza IT od sierpnia 2019 roku.